Mezzokate

Mezzokate

Blogroll

Her Hakkım Saklıdır® Bu blogdaki tüm haklar Melis Tezcan'a (öncekadınsonraanne) aittir, kendisinden izin almadan!!! ve kaynak göstermeden gerek metinsel gerekse görsel dökümanların kopyalanması, kullanılması ve yayınlanması yasaktır. Aksi halde yasal yola başvurulacaktır.

Merhaba


Yeni blogumda yine sizlerle birlikteyim.

Kadın ve annelik üzerine birçok blog ve site var.

Ancak benim amacım, çok teknik konulara girmeden, ahkam kesmeden; sadece benim ve arkadaşlarımın deneyimlerine dayanarak sizinle bazı püf noktalarını paylaşmak.

Her anne öncelikle kadındır. Kadının kadınlığını unutmadan yaşamasının zor olduğunu biliyor ve bunun için birazcık da olsa hayatını kolaylaştırabilmek için bildiğim tüm önerileri sunmayı planlıyorum.


Alışveriş yapmadan önce yorumları okuyan biri olarak yorum sitelerinin özellikle de Türk yorum sitelerinin azlığından yakınırdım. Ben de kendi yorumlarımı sizlerle paylaşmaya karar verdim.

Sayfamda sadece bebeklere ve çocuklara yönelik konular olmayacak. Hamileler dahil çocuklu bir kadının hayatını kolaylaştıracak her ne varsaolumlu, olumsuz yorumlarla paylaşacağım. Tavsiyeler, şikayetler hepsine bu sayfada yer vermeye çalışacağım.

Sizin de değerli yorumlarınızı bekliyorum. Birbirimizi destekleyelim ki çocuklu hayat daha güzel, bakımlı ve kolay olsun.

Sevgiler,
Melis

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder