Mezzokate

Mezzokate

Blogroll

Her Hakkım Saklıdır® Bu blogdaki tüm haklar Melis Tezcan'a (öncekadınsonraanne) aittir, kendisinden izin almadan!!! ve kaynak göstermeden gerek metinsel gerekse görsel dökümanların kopyalanması, kullanılması ve yayınlanması yasaktır. Aksi halde yasal yola başvurulacaktır.

8 Mart 2013 Cuma

KADINLAR GÜNÜ MESAJIM


EVET KADINA ŞİDDETE KARŞIYIZ ZATEN AMA SADECE MADDİ OLANA DEĞİL MANEVİSİNE DE.
MADDİ MANEVİ TACİZE KARŞIYIZ. KADINLAR AŞAĞILANMASIN HOR GÖRÜLMESİN. SÖZLE DE DÖVEN ÇOK TOPLUMDA HEM DE TANIMADIKLARIMIZ TARAFINDAN BİLE.

HER LAFI KG İLE İLİŞKİLENDİRİYORSUN DİYECEKSİNİZ AMA BU SEBEPLE ÜZÜLEN ÇOK KADIN VAR. AŞAĞILANAN, DEPRESYONA GİREN, İSTEDİKLERİNİ GİYEMEYEN, YİYEMEYEN, HAREKET EDEMEYEN HATTA EN ÖNEMLİSİ SAĞLIĞI ELDEN GİDEN.

LÜTFEN UMUTSUZLUĞA KAPILMAYIN EY KADINLAR BİZ ÇOK GÜÇLÜYÜZ. ALLAH DOĞUM YAPMA NİMETİNİ BİLE BİZE VERMİŞ CİDDEN HER TÜRLÜ SIKINTIYA GÖĞÜS GERİYORUZ. ERKEKLERİN KAS GÜCÜNDEN DAHA ETKİLİ BİZİM DUYGUSAL GÜCÜMÜZ. HER ŞEY BEYİNDE BİTİYOR İNANMAKTA... SORUNUNUZ HER NE İSE BUGÜN BİR ADIM ATIN GEREKİYORSA MADDİ MANEVİ YARDIM ALIN TERAPİYE GİDİN, BİR ŞEYLER OKUYUN, BİR DOSTA SIĞININ VS. EĞER SORUNUNUZ KG İSE BENİM GRUBUM SİZE AÇIK ZATEN. BLOGUMDAKİ 7 YAZIMI OKUYUN DAHA İLK YAZIDA GÖRECEKSİNİZ Kİ YALNIZ DEĞİLSİNİZ 37,3 KG BİR GECEDE GELMEDİ BİR GECE GİTMEDİ. BİZ BİRLİK OLDUKÇA ALLAHIN İZNİ İLE HER ŞEYİN ÜSTESİNDEN GELİRİZ GIRLPOWER DEDİKLERİ BU İŞTE.

Leo Buscaglia "Her birimiz tek bir kanadı olan meleğiz ve yalnızca birbirimizi kucaklayarak uçabiliriz" der. Gelin kucaklaşalım.

BİR DE ŞU ŞARKI BENİM GRUBUMUN ŞARKISI BENCE VE BUNUNLA DANS ETMEK İSTİYORUM BİR GÜN. SPORDA NE ZAMAN ÇALSA ENERJİK HİSSEDİYORUM. http://www.youtube.com/watch?v=eBpYgpF1bqQ 
KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder