Mezzokate

Mezzokate

Blogroll

Her Hakkım Saklıdır® Bu blogdaki tüm haklar Melis Tezcan'a (öncekadınsonraanne) aittir, kendisinden izin almadan!!! ve kaynak göstermeden gerek metinsel gerekse görsel dökümanların kopyalanması, kullanılması ve yayınlanması yasaktır. Aksi halde yasal yola başvurulacaktır.

23 Ocak 2014 Perşembe

NEDEN KİLO ALDIN DİYENLERE

NEDEN NASIL KİLO ALDIN DİYENLERE GEÇEN GÜN GRUBUMDA YAZDIKLARIMI YENİDEN BİRLEŞTİRDİM. BÖYLECE OKUNMAYACAK BİR YAZIM DAHA OLACAK:))))

Ben dukan değil mukan yani çakma dukan yaptım. Yani seyiri 1lik sistem iki ay yaptıktan sonra her gün sebze yer halde kalan 27yu verdim. Benimki güçlendirme ile seyir arası bir şey oldu. Ben 4 evreyi de bitirmeden sapıtınca olan oldu.

Blogu okuyan hatırlar tatilde bile kg almadım çok dengeliydim; ama bu yaz ortasında sapıttım ve kuruyemiş ve meyveye dadandım ve insan gibi değil yaratık gibi yemeye daldım. Avuç avuç hala öyle ama artık uslu olma zamanı geldi geçti. Yazın pilates de yapmayınca saldım. 

Şimdi çok sıkı kardiyo pilates yapıyoruz zaten yemeğime de dikkat edince düzelecek.

 


Ayrıca bir hatam daha var son zamanlarda: size Beck Diyet Çözümünden bahsetmiştim... bloga eklememişim bu kısmı ama bu kitap der ki kaçamak da yapsan o günü çöpe atma orada kalsın kaçamağa devam etme. Bu ara bir badem yesem çorap söküğü gibi arkası gelir olmuştu. Bu büyük hata hatalı bir şey mi yedin onu orada bırak devam etme. Siz siz olun lütfen bu hatalara düşmeyin. 

Bir de stres çok etkiliyor, tükenmişlik, yorgunluk. Bu son zamanlarda grupta çok gereksiz polemikler oluyor. Sahte hesaplar kasten sorun çıkarıyor huzuru bozmak için. İster istemez insan etkileniyor, şevki kırılıyor, sıtkı sıyrılıyor pek çok yönetici yoruldu bu vefasızlıktan ve hatta kg aldık. Gruba baktıkça yer oldum bakasım gelmiyor. 

 


Bırakınca degil evreleri tamamlamadan ve INSANCA YEMEYI birakinca alıyorsun;))1 yorum:

  1. Zayıflayamamanın bir diğer nedeni ise insülin direnci. Günümüzde çok fazla görülmeye başlandı.
    Okumanızı tavsiye ederim

    http://www.portburda.com/kilo-verememenin-nedeni-insulin-direnci-olabilir/

    YanıtlaSil