Mezzokate

Mezzokate

Blogroll

Her Hakkım Saklıdır® Bu blogdaki tüm haklar Melis Tezcan'a (öncekadınsonraanne) aittir, kendisinden izin almadan!!! ve kaynak göstermeden gerek metinsel gerekse görsel dökümanların kopyalanması, kullanılması ve yayınlanması yasaktır. Aksi halde yasal yola başvurulacaktır.

6 Haziran 2015 Cumartesi

Silk'n Silhouette ikinci yarışma ve çekiliş hatırlatmasıGeçen yazılarımda (http://oncekadinsonraanne.blogspot.com/2015/05/silkn-silhouette-ile-tanismam-cihaz.html) ve (http://oncekadinsonraanne.blogspot.com/2015/05/silkn-silhouette-deneyimi-ikinci-yazim.html) bahsettiğim Silk'n Silhouette cihazını kazanmak için bir yarışma daha düzenledi Tavsiye Kanalı.
Detaylar için tık tık...
#evimdegüzellik 2. Yarışma

Not:İki adet indirim kuponu için çekilişim devam ediyor Ayın 10u son gün

Çekiliş şartlarını yeniden tekrarlamak istiyorum:
Silk’n Silhouette cihazı hepsiburada.com dan 799 TL ye satın alabilirsiniz.
Kampanya dahilinde hepsiburada.com dan alacağınız Silk’n Silhouette için 250 TL tutarında indirim kuponlarım var ve bu kuponları yapacağım çekilişle iki takipçime hediye edeceğim.

Katılım için şartlar:
Blogumun izleyicisi olmanız (Blogun sağ üst tarafında "bu siteye katılın" yazan kısım
Önce Kadın Sonra Anne ve Süslü Melo facebook sayfalarımı beğenmeniz.  
Bu yazıyı #oncekadinsonraanne ve #evimdeguzellik hashtag'i ile sosyal medya hesaplarınızdan en az birinde duyurmanız. 

Yazının sonuna kullanıcı isimlerinizi ve paylaşım linkinizi (paylaşım yaptığınız sosyal medya linki) bırakmanız gerekiyor. Herkese açık paylaşım yapmalısınız ki kontrol edebileyim. Herkese açık yapılmayan paylaşımlar kabul edilmeyecektir. Kazanan cekilisyap.com ile belirlenecektir.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder