Mezzokate

Mezzokate

Blogroll

Her Hakkım Saklıdır® Bu blogdaki tüm haklar Melis Tezcan'a (öncekadınsonraanne) aittir, kendisinden izin almadan!!! ve kaynak göstermeden gerek metinsel gerekse görsel dökümanların kopyalanması, kullanılması ve yayınlanması yasaktır. Aksi halde yasal yola başvurulacaktır.

14 Mayıs 2014 Çarşamba

Pril EKS Etkinliği

Pril’den Blogger’lara Anneler Günü Hediyesi; Anne Çocuk Mutfaktayız Atölyesi…

Geçen sene Sevgililer Günü'nde yine bir Pril etkinliğine davet edilmiştim. Oğlumu bırakacak yer bulamayınca onu da yanıma alıp gitmiştim. Kalp kurabiyeleri bereber yapmıştık.

Bu sefer Anneler Günü nedeni ile özel düzenlenmiş bir etkinlikti ve anne-çocuk olarak katılım bekleniyordu.
Biz de oğlumla seve seve bu etkinliğe katıldık.

Beklediğimizden farklıydı çünkü anne-çocuk beraber yemek yapmadık. Çocuklar dışarıdaki masada muffinleri süslediler ve şeker hamurundan şekiller yaptılar.

Bazı çocuklar yemek pişirme hevesi ile gelince bu düzenlemeye şaşırdılar. Bazıları annelerinden ayrılmak istemedi. Bazı anneler ise buna sevindi çünkü rahatça yemek yapabildi.
Bana kalırsa evet oğlumla yemek yapmak keyifli olabilirdi; ama güzel düşünülmüş bir etkinlikti. Çocuklar için özel bir masa ayarlanmıştı. Onlar da kendince keyifli bir şekilde yemek hazırladılar. Bu arada animatör bir bey sayesinde çok eğlendiler. 

Yine güzel düşünülmüş hediyeler ve sertifikalar sunuldu. Güllerimiz ihmal edilmedi:) Daha ne olsun, bence başarılı ve eğlenceli bir aktivite oldu. 

Pril ve Med Partners Reklam ve Halkla İlişkiler Ajansı Müşteri Direktörü Müge Akay'a tşkrler.
Yine çok keyifli ve lezzetli bir etkinlikti.

 Pril zaten çocukluğumun deterjanı kendini yenileyip karşımıza çıkması hoşuma gidiyor.

Bir de hoş bir tesadüf oldu. Eve geldim hediyeleri yerleştireyim derken, zaten şu an kullandığım ürünün hediye edilenle aynı olduğunu gördüm:))
 

 
zeytinler kaçamazzzzz


Bunlar da benden kareler:Ünzile hanım 80lerdeki Cindy bebeklerimizin canlanmış hali gibiydi:)))

İstanbul- Anneler Günü’ne çok az bir zaman kaldı. Anne ve çocukların birlikte daha fazla ve güzel zaman geçirmeleri, bulaşıkta hanımların işini kolaylaştırarak hayata zaman yaratan Pril’in belki de en önemli amacı… Bu nedenle hamarat hanımların bulaşıktaki ilk tercihi Pril, Anneler Günü’ne yaklaşırken Anne Çocuk Mutfaktayız Atölyesi ile çok keyifli bir blogger etkinliğine imza attı. EKS Mutfak Akademisi’nde gerçekleşen etkinliğe birçok değerli blogger, çocuklarıyla katılarak gün boyu yeni tarifler öğrenmenin ve birlikte zaman geçirmenin keyfini çıkarttı.

Annelerin, çocuklarıyla geçirdikleri her dakika hazine değerinde… Birlikte daha fazla zaman geçirmelerini sağlamaksa onlara verilebilecek en güzel hediye. Türkiye’de bulaşık deterjanı denilince akla gelen ilk marka olan Pril, Anne Çocuk Mutfaktayız Atölyesi’nde blogger’lara çocuklarıyla birlikte harika zaman geçirme imkanı sundu. 8 Mayıs 2014 Perşembe günü, EKS Mutfak Akademisi’nde gerçekleşen Anne Çocuk Mutfaktayız Atölyesi’ne ülkemizin en değerli blogger’ları çocuklarıyla birlikte katılımda bulundu. EKS Mutfak Akademisi’nin usta şeflerinin eşliğinde, çocuklarıyla birlikte en leziz yiyecek tariflerini yapmayı öğrenen blogger’lar, Pril’in üstün leke çıkarma formülüne de uygulamalı olarak şahit oldu.

Pril’in yağ lekelerine ve kurumuş kirlere karşı etkili ve mükemmel temizlik yaratan yeni formülü, bulaşıkta bir dönüm noktası yaratıyor. Benzersiz enzim teknolojisi yağları çözüyor, kurumuş kirleri söküp atıyor. Pril ile bulaşıklar ışıl ışıl parlıyor. Pril, Türkiye’de ilk ve tek enzim teknolojisi ile diğer deterjanların çıkaramadığı lekelerle kolayca başa çıkıyor. Pril’in yeni formülündeki aktif maddeler ve özel enzimlerin verdiği yoğun temizleme gücü inatçı lekeleri, yanmış yemek ve kurumuş nişasta kalıntılarını söküp atıyor. Aktif maddeler, lekeli yüzeye yapışıyor ve temas sağladığı kirleri söküyor. Enzimler ise kurumuş nişastalı yüzeylere yapışarak kalıntıları çözüyor ve kolayca çıkmalarını sağlıyor. Böylece Pril ile elde bulaşık yıkarken mükemmel temizlik için ovalamaya ve fazla güç harcamaya da gerek kalmıyor.

Henkel dünya çapında Çamaşır ve Ev Bakımı, Beauty Care ve Yapıştırıcı Teknolojileri olmak üzere üç iş biriminde lider markalar ve teknolojilerle faaliyet göstermektedir. 1876 yılında kurulan Henkel, Persil, Schwarzkopf ve Loctite gibi tanınmış markaları ile faaliyet göstermekte ve hem tüketici ürünleri hem de endüstriyel alanda, global olarak pek çok pazar liderliği bulunmaktadır. Tüm dünyada yaklaşık 47.000 çalışanı bulunan Henkel, 2013 mali yılında 16 milyar 400 milyon Euro’luk satış ve 2,5 milyar Euro’luk faaliyet karı gerçekleştirmiştir. Henkel imtiyazlı hisse senetleri, Almanya DAX borsa endeksine kayıtlıdır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder