Mezzokate

Mezzokate

Blogroll

Her Hakkım Saklıdır® Bu blogdaki tüm haklar Melis Tezcan'a (öncekadınsonraanne) aittir, kendisinden izin almadan!!! ve kaynak göstermeden gerek metinsel gerekse görsel dökümanların kopyalanması, kullanılması ve yayınlanması yasaktır. Aksi halde yasal yola başvurulacaktır.

27 Mayıs 2014 Salı

Bırakın Güneş İçinizi Isıtsın

27 Mayıs

DÜN SABAH OĞLUMLA BİR KONUŞMA YAPIVERDİK ANA OĞUL.
OKULA OYUNCAK GÖTÜRECEKTİ AMA BİR ARKADAŞI İÇİN " O YARAMAZ, BİLMEM KİM ONA YARAMAZ DİYOR, 100 KERE YARAMAZLIK YAPIYOR. BİR BAŞKA ARKADAŞIM ONA PİS DEDİ" DEDİ. BEN DE "HER İNSAN HATA YAPAR AMA ÖZÜR DİLEMEYİ, HATA YAPMAMAYA GAYRET ETMEYİ ÖĞRENİR DEMİYOR MUYUM SANA. SEN HİÇ HATA YAPMIYOR MUSUN? SEN DE ÇOK YARAMAZLIK YAPIYORSUN, BAZEN SEN DE 100 KERE YAPIYORSUN; AMA BU SEN YARAMAZSIN DEMEK DEĞİL" DEDİM. 

SONRA DA "BAK GÜNEŞ DOĞDU YENİ BİR GÜN, HER YENİ GÜNEŞ HER YENİ GÜN YENİ BİR ŞANS DEMEK" BENCE ONA DA BU ŞANSI TANIMALISIN VE SAKIN KİMSEYE KÖTÜ ŞEYLER SÖYLEMEYİN ÇÜNKÜ İNSANLAR DEĞİŞEBİLİR DÜZELEBİLİR HATALAR DÜZELİR" DEDİM. 

BU HEPİMİZ İÇİN GEÇERLİ. DÜN YENİ BİR GÜNDÜ YENİ BİR GÜNEŞTİ. GÜNLERDİR ATEŞLİ YATTIĞIM, HALA ÖKSÜRÜK KRİZLERİM OLDUĞU HALDE YENİ BİR BEN'E, YENİ PAYLAŞIMLARA, YENİ ATILIMLARA ADIM ATTIM. 

HAYDİ HİÇBİR ŞEY İÇİN GEÇ DEĞİL ADIM ATIN YETER. BIRAKIN YENİ GÜNEŞ İÇİNİZİ ISITSIN.


netten güzel bir resim yeni bir doğuş adeta

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder